kupujemy wyprawkę
Ja kupuję akurat Bebilon Prosyneo HA, puszka 400g wychodzi jakoś ponad 30zł, kilka złotych taniej niż płaciłam wcześniej. Ale ogólnie, wszystkie rodzaje Bebilonu mają w dobrej cenie.


  PRZEJDŹ NA FORUM